Novinky

"Umění vést je umění komunikovat."
Ing. Alois Houdek
zakladatel školy

Vyhlášení výsledků 3. kola přijímacího řízení

V příloze najdete výsledky 3. kola přijímacího řízení. Další přihlášky již nepřijímáme, přijímací řízení je ukončeno.

Přečíst více

Provoz školy v době letních prázdnin

Recepce školy je v době prázdnin v provozu ve dnech 1. - 3. 7. a 24. 8. - 31. 8. od 8 h do 14 h. V naléhavých záležitostech nás kontaktujte mailem.

Přečíst více

Jak jsme uspěli u maturitních zkoušek?

Letošní maturitní zkoušky u nás dopadly velice dobře - v angličtině máme 100% úspěšnost, v českém jazyce 91,18 %, v Public Relations 100 %, v mezinárodních vztazích 93 %, v ekonomice 95 % a v právu 91,67 %. A jaká byla atmosféra u ústních zkoušek? Podívejte se na fotogalerii...

Přečíst více

Výsledky 2. kola přijímacího řízení

Výsledky 2. kola přijímacího řízení na ŠMVV Praha naleznete v příloze.

Přečíst více

Výsledky 1. kola přijímacího řízení na ŠMVV Praha

Výsledky 1. kola přijímacího řízení na ŠMVV Praha naleznete v příloze. Přijatí uchazeči se zájmem o studium na naší škole musí do 5 pracovních dnů odevzdat škole osobně zápisový lístek.

Přečíst více

Předávání vysvědčení za školní rok 2019/2020

Předávání vysvědčení za 1. - 3. ročník proběhne dne 26. 6. 2020 od 10 h v budově školy. Těšíme se na setkání s vámi.

Přečíst více

2. kolo přijímacích zkoušek vyhlášeno

Vyhlašujeme druhé kolo přijímacího řízení, přihlášky je možné již osobně podávat.

Přečíst více

Vyučujeme online

S našimi studenty jsme v kontaktu i nadále, zavedli jsme systém online výuky přes Google Classroom, který nám umožňuje jak výuku "tváří v tvář", tak pružně komunikovat, předávat podklady, úkoly a také individuálně hodnotit práce studentů. Všichni se ale samozřejmě těšíme, až se uvidíme ve škole "naživo" :-)

Přečíst více

Nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR

Podle nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR, konkrétně § 69 odst. 1 písm. i) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 je osobní přítomnost žáků ve Škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Střední odborné škole, s.r.o. až do odvolání s účinností od 11.3.2020 zakázána. Další informace obdrží žáci a rodiče prostřednictvím informačního systému bakaláři. Mgr. V. Michalíková, ředitelka školy

Přečíst více
Pozvánka na VI. Euroasijský den – PŘESUNUT NA LISTOPAD

Pozvánka na VI. Euroasijský den – PŘESUNUT NA LISTOPAD

Srdečně všechny zveme na VI. ročník kulturně-vzdělávacího projektu, v rámci kterého se můžete opět těšit na mnoho inspirativních PŘEDNÁŠEK od renomovaných odborníků na vybrané kultury z Eurasie a ochutnávku tradičních POKRMŮ eurasijských zemí.

Přečíst více