Novinky

"Umění vést je umění komunikovat."
Ing. Alois Houdek
zakladatel školy

Rozpis ústních maturitních zkoušek

Rozpis ústních maturitních zkoušek je zveřejněn v Bakalářích a v Učebně třídy.

Přečíst více

Termíny přijímacích zkoušek

Termín jednotné přijímací zkoušky je stanoven MŠMT ČR na 8. 6. 2020. Termín školní přijímací zkoušky je stanoven ředitelkou školy na 4. 6. a 5. 6. 2020 od 13 hodin. Uchazeči obdrží od školy ke školní přijímací zkoušce i jednotné přijímací zkoušce pozvánky.

Přečíst více

Termíny MZ 2020

Na základě sdělení MŠMT ČR vyhlašuji následující termíny maturitní zkoušky pro školní rok 2019/2020 - čtěte dále:

Přečíst více

Příprava 4. ročníku na maturitní zkoušku

Těšíme se již na studenty 4. ročníku, kteří mají možnost od 11. 5. 2020 opět usednout v lavicích našich tříd a připravovat se k maturitní zkoušce.

Přečíst více

Přijímací zkoušky

Termín přijímacích zkoušek bude určen dle data návratu žáků do školy po ukončení krizového opatření vlády. Přijímací zkoušky (jednotné i školní) se budou konat nejdříve 14 dní po znovuzahájení výuky, momentálně platí nařízení o zavedení pouze jednoho termínu přijímací zkoušky.

Přečíst více

Vyučujeme online

S našimi studenty jsme v kontaktu i nadále, zavedli jsme systém online výuky přes Google Classroom, který nám umožňuje jak výuku "tváří v tvář", tak pružně komunikovat, předávat podklady, úkoly a také individuálně hodnotit práce studentů. Všichni se ale samozřejmě těšíme, až se uvidíme ve škole "naživo" :-)

Přečíst více

Nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR

Podle nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR, konkrétně § 69 odst. 1 písm. i) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 je osobní přítomnost žáků ve Škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Střední odborné škole, s.r.o. až do odvolání s účinností od 11.3.2020 zakázána. Další informace obdrží žáci a rodiče prostřednictvím informačního systému bakaláři. Mgr. V. Michalíková, ředitelka školy

Přečíst více
Pozvánka na VI. Euroasijský den – PŘESUNUT NA ZÁŘÍ

Pozvánka na VI. Euroasijský den – PŘESUNUT NA ZÁŘÍ

Srdečně všechny zveme na VI. ročník kulturně-vzdělávacího projektu, v rámci kterého se můžete opět těšit na mnoho inspirativních PŘEDNÁŠEK od renomovaných odborníků na vybrané kultury z Eurasie a ochutnávku tradičních POKRMŮ eurasijských zemí.

Přečíst více
Přednáška ministra zahraničních věcí Tomáše Petříčka o zahraniční politice ČR

Přednáška ministra zahraničních věcí Tomáše Petříčka o zahraniční politice ČR

Dnes nás svou návštěvou poctil ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček. Svou přednášku pojal především jako debatu, a proto přišla řeč nejen na zahraniční politiku ČR, ale i na mnoho dalších témat.

Přečíst více
Přednáška JUDr. Pavla Zemana o úloze státních zástupců

Přednáška JUDr. Pavla Zemana o úloze státních zástupců

Svou návštěvou nás poctil velmi významný host, kterým tentokrát byl JUDr. Pavel Zeman, nejvyšší státní zástupce. Jeho přednáška o úloze státních zástupců byla pro všechny zúčastněné velmi poutavá a inspirativní.

Přečíst více