Novinky

"Umění vést je umění komunikovat."
Ing. Alois Houdek
zakladatel školy
Poznávací zájezd na Maltu

Poznávací zájezd na Maltu

Naši studenti se vrátili z týdenního pobytově-poznávacího zájezdu na Maltu. Pojďte se podívat, jaký program naše studenty při poznávání Malty čekal.

Přečíst více
Den s Diplomatickým fórem

Den s Diplomatickým fórem

Začátek školního roku je již tradičně spojen s Dnem s Diplomatickým fórem. Co proběhlo a co všechno žáci viděli? Dozvíte se uvnitř článku.

Přečíst více

Zájezd na Maltu

Ve dnech 30. 8. - 6. 9. vyjíždíme na Maltu - těšíme se na poznávání tohoto krásného místa s naším osvědčeným průvodcem Mgr. Michalem Skokanem!

Přečíst více

Provoz školy od 23. 8.

Škola je opět v provozu, od 23. 8. je možné si vyřídit studijní záležitosti v době od 9 h do 13:30 h. Přejeme hezký zbytek léta :-)

Přečíst více
Simulace v terénu

Simulace v terénu

Odbornou praxi letošních prváků jsme zakončili v přírodě. Vydali jsme se do CHKO Křivoklátsko, kde žáci absolvovali příjemnou 15km trasu (😊).

Přečíst více

Informativní schůzka – 1. ročník 2022/2023

Dne 23. 6. 2022 se od 16:30 hodin koná v aule školy schůzka s rodiči žáků budoucích 1. ročníků. Účastní se i budoucí žáci, kteří si v tuto dobu napíší rozřazovací test z anglického jazyka. Náhradní termín testu je možný po telefonické či e-mailové domluvě.

Přečíst více

Výsledky 3. kola přijímacího řízení – obor Gymnázium

V příloze najdete výsledky 3. kola přijímacího řízení do oboru Gymnázium.

Přečíst více

Vyhlášení 3. kola přijímacího řízení – obor Gymnázium

Vyhlašujeme 3. kolo přijímacího řízení - do oboru Gymnázium. Podrobnosti najdete v příloze.

Přečíst více
Návštěva Bruselu

Návštěva Bruselu

Studenti třetího ročníku přijali nabídku europoslankyně Radky Maxové k návštěvě Evropského parlamentu. V rámci cesty jsme navštívili města Lovaň, Bruggy, Gent a samozřejmě Brusel, kde sídlí řada unijních institucí. V programu nechyběla ani ochutnávka belgických vaflí a hranolek nebo posezení na lavičce Václava Havla u budovy Evropského parlamentu.

Přečíst více

Výsledky 2. kola přijímacích zkoušek

Zde naleznete výsledky 2. kola přijímacích zkoušek.

Přečíst více