Novinky

"Umění vést je umění komunikovat."
Ing. Alois Houdek
zakladatel školy

ERASMUS days

Tradiční ERASMUS days letos proběhnou v online podobě, v příloze přinášíme úvodní text a aktuální informace budete moci sledovat na FB a IG. Pokud se chcete o našich projektech dozvědět více, podívejte se na https://smvv.cz/projekty/erasmus-plus/.

Přečíst více

Usnesení vlády s účinností od 12. do 25. 10. 2020

V návaznosti na usnesení vlády č. 1 s účinností od 12. října 2020 do 25. října 2020 (včetně) platí na celém území České republiky následující: U středních škol, konzervatoří a vyšších odborných škol se zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů ve školách.

Přečíst více

Volné dny 26. a 27. 10. 2020

Na základě opatření MŠMT ČR jsou dny 26. a 27. 10. volnými dny pro žáky. Na tyto dny navazuje státní svátek a podzimní prázdniny, výuka se v tomto období nekoná.

Přečíst více
Odborná praxe našich žáků během září

Odborná praxe našich žáků během září

Máme za sebou první měsíc školního roku a s ním i začátek odborné praxe, kterou absolvují všichni žáci 1. ročníku. Co se žáci zatím dozvěděli a naučili?

Přečíst více

Distanční výuka 5. – 18. 10. 2020

Na základě nařízení HS hl. m. Prahy č. 15/2020 se od 5. 10. do 18. 10. zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole. V těchto dnech bude probíhat výuka distanční formou.

Přečíst více

Povinnost nošení roušek i v učebnách

Od 18. 9. 2020 je v celé ČR povinnost nosit roušky ve všech prostorách škol a školských zařízení a vysokých škol nově tedy včetně učeben.

Přečíst více
Den s Diplomatickým fórem a uvedení nových žáků do odborné praxe

Den s Diplomatickým fórem a uvedení nových žáků do odborné praxe

Máme tu nový školní rok a s ním i tradiční Den s Diplomatickým fórem, které naše nové žáky z 1. ročníku provede odbornou praxí. Těšit se mohou na simulovaná mezinárodní jednání o různorodých tématech, kurz etikety a rétorická cvičení.

Přečíst více

Provoz školy ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19

Od 1. 9. 2020 je z rozhodnutí ŘŠ zavedena plošná povinnost nošení ochranných prostředků dýchacích cest ve společných prostorách školy (chodba, WC, školní restaurace). Žáci budou mít k dispozici sáček, do kterého si v učebně roušku uloží. Další pokyny - zde.

Přečíst více

Zahájení školního roku 2020-2021

Dne 1. září se opět těšíme na naše studenty, s 2. - 3. ročníkem se setkáme v 9 h (cca na jednu vyučovací hodinu) , první ročník přivítáme v 10 h (cca na dvě vyučovací hodiny).

Přečíst více

Vyhlášení výsledků 3. kola přijímacího řízení

V příloze najdete výsledky 3. kola přijímacího řízení. Další přihlášky již nepřijímáme, přijímací řízení je ukončeno.

Přečíst více