VIII. Euroasijský den

"Umění vést je umění komunikovat."
Ing. Alois Houdek
zakladatel školy
24. 04. 2024

Máme úspěšně za sebou další (osmý) ročník Euroasijského dne. Děkujeme všem přednášejícím, kteří přijali naše pozvání a představili nám „svou“ kulturu či náboženství z euroasijského prostoru. Zároveň děkujeme všem účastníkům a doufáme, že celý den splnil jejich očekávání a z přednášek si odnesli řadu zajímavých poznatků do svého studia. Budeme se těšit zase za rok.

Zde vám přinášíme fotografie z celého dne. Rozhovory s přednášejícími najdete naopak zde. Určitě doporučujeme i zhlédnout skvělou reportáž z celého dne (najdete ji tady), případně poslechnout díl školního podcastu, který se natáčel během Euroasijského dne.

V neposlední řadě vám přinášíme výběr ohlasů od samotných přednášejících:

  • Mgr. Sandra Vlainić: „Chtěla bych Vám velice poděkovat za příležitost a čas, který jste nám všem věnoval. Já jsem opravdu nadšená ze skvělé a pozitivní energie, z možnosti být ve třídě (je to něco úplně jiného než moje fakultní skupina). Myslím, že se mi podařilo navázat dobrou komunikaci se studenty a doufám, že se bavili a že obsahově to bylo přesně pro jejich věk a zájmy (já jsem velice spokojená odezvou a zapojením během samotné hodiny).
  • Mgr. Ondřej Šrámek: „I já děkuji za včerejší příležitost. Musím říct, že se hluboce skláním před vaší perfektní organizací, službou ve třídě a vůbec. Bůh chraň, abych měl jakékoli připomínky. Spíš sám si vždycky rozebírám, co jsem mohl říct jinak a líp. Ale to dělám vždycky. Mějte se dobře, ať se i nadále daří!
  • Mgr. Zdeňka Kyselová: „Moc děkuji ještě jednou za pozvání a skvělou organizaci. O přednášející bylo krásně postaráno, organizace byla super. Mám dojem, že se přednáška snad líbila, účastníci/ce byli moc fajn a zapojovali se.
  • Tomáš Masař, Ph.D.: „Předně bych rád poděkoval za pozvání. Myslím, že jde o velice zajímavou a určitě smysluplnou akci. Přiznám se, že jsem byl mile překvapen aktivitou studentů a jejich ochotou zapojovat se do diskuze.