Výuka cizích jazyků

Výuka jazyků a mezinárodní jazykové zkoušky

Na naší škole se také velmi intenzivně zaměřujeme na výku cizích jazyků. Vybrat si můžeš z pěti jazyků, které vyučujeme. Je to angličtina, němčina, španělština, francouzština a ruština.

Učit se tak můžeš až 3 cizí jazyky!

Cizí jazyky učí také rodilí mluvčí, kteří jsou ve výuce velmi efektivní a dosahují se studenty skvělých výsledků.

Cílem čtyřletého studia cizích jazyků je plynulá konverzace v cizím jazyce se širokou slovní zásobou, schopnost naslouchat a rozumět, výborná znalost gramatiky a písemného projevu, doplněná o kulturu a reálie cizích zemí, obchodní angličtinu a další praktické dovednosti.

Podporujeme moderní formy výuky, mezi které patří využívání metody interaktivního vyučování ale také použití cizího jazyka přímo v praxi při zahraničních cestách a v mnoha projektechnapř. Erasmus+ a další.

U nás se anglicky naučíš na vysoké úrovni a můžeš získat i certifikát!

Spolupracujeme s autorizovaným zkouškovým centrem CAMBRIDGE P.A.R.K., – jedním z nejúspěšnějších center jazykových zkoušek v ČR.

• Pro žáky naší školy zvýhodněné ceny
  • Možnost zkoušky nanečisto – „MOCK TEST“
  • Minimálně 5 termínů ročně
  • Zájemci se hlásí na studijním oddělení