Připravíme tě na život

"Umění vést je umění komunikovat."
Ing. Alois Houdek
zakladatel školy

Připravíme tě na život

Kým budeš, až od nás budeš odcházet?

U nás se budeš nejen učit, ale také osobnostně rozvíjet. Tvoříme pro naše studenty mnoho projektů, u kterých je vedeme k zodpovědnosti k sobě samému, ke společnosti a k přírodě. Klademe velký důraz na individualitu každého studenta a podporujeme jeho iniciativu a kreativitu.

Mezi zajímavé předměty patří Společenská etiketa, ve které Tě naučíme, jak se chovat při společenských událostech, jak se správně obléknout, když je na akci jasně daný dresscode.

Naše studenty učíme také myslet na ostatní, kteří nemají tolik štěstí. Podporujeme řadu charitativních akcí a projektů, které vedle pomoci nemocným chrání také zvířata a přírodu a přinášejí osvětu směřující ke zdravému životnímu stylu a péči o fyzické i duševní zdraví.

Vidíme v tom velký smysl.

Díky těmto projektů se naučíš skvěle prezentovat, ale také argumentovat. Budeš zdravě sebevědomý, schopný kritického myšlení, nezávislý a budeš cítit spoluodpovědnost za svět, ve kterém žijeme.

Připravíš se na život díky vlastnímu e-portfoliu, ve kterém můžeš ukázat světu, co všechno jsi za 4 roky studia dokázal. 

Pro nás nejsi jen další číslo, jsi osobnost, kterou chceme celé čtyři roky s Tvoji pomocí posouvat dál.