Benefiční koncert pro Nové Háro

"Umění vést je umění komunikovat."
Ing. Alois Houdek
zakladatel školy
17. 09. 2023

Milí studenti, rodiče, učitelé a přátelé školy,

ve Škole Mezinárodních a veřejných vztahů Praha, kterou před 32 lety založili moji rodiče a ve které nyní působím jako jednatelka, připravujeme studenty nejen k dalšímu studiu na vysokých školách, pro výkon odborné praxe, ale také na život v jeho rozmanitých podobách. Neodmyslitelnou součástí našeho pedagogického působení je mimo jiné přivést naše studenty k zájmu o ty, kteří neměli v životě tolik štěstí.

Tento rok jsme v rámci našich charitativních aktivit připravili akci pro rodiny s dětmi z Řevnic a okolí. Rádi bychom navázali na tradiční sousedskou sešlost, tentokrát doplněnou o bohatý doprovodný program pro děti, které mohu vyhrát velmi zajímavé výhry.

Přijďte s námi strávit příjemný den plný dobrého jídla a pití a navíc také skvělé hudby. V rámci akce vystoupí řevnická kapela Blackout. Startujeme 17. 9. 2023 v 10:00 hodin, předpokládaný konec bude v 16:00.

Možná se tedy ptáte, pro koho budeme společně vybírat peníze? Odpovím Vám otázkou.

Umíte si představit sílu slibu vyřčeného pár chvil před odchodem milované dcery?

Asi těžko! Ale maminka Markétky, která v roce 2017 Nové Háro založila, to opravdu udělala… Co Markétku vedlo k tomu založit spolek? Především osobní zkušenost s onkologickým onemocněním a se ztrátou vlasů i touha pomáhat ostatním lidem a alespoň trochu jim ulehčit náročný boj s nemocí.

Během léčby poznala, jaké to je nemít vlasy. Na oddělení motolské nemocnice potkala několik dalších dívek, se kterými ji právě tohle spojovalo.

Hlavním posláním spolku je tedy pomáhat nemocným dětem a mladým lidem po ztrátě vlasů tím, že jim zadarmo vyrobí paruku z pravých vlasů, a to přímo na míru.

Pokud vás příběh a činnost Nového Hára zaujaly, přispějte prosím pomocí QR kódu:

Nebo peníze můžete také poukázat na transparentní účet Nového Hára 2801518757/2010, uveďte, prosím, variabilní symbol 1998

 

Mgr. Martina Houdková

General Manager