PhDr. Mgr. Zuzana Vránová

PhDr. Mgr. Zuzana Vránová

Na pedagogické práci mě naplňuje práce s mladými lidmi, hledat různé didaktické postupy, aby student učivo pochopil (alespoň na chvíli), aby ho výuka bavila, měli jsme příjemnou studijní atmosféru. Velmi se mi líbí pocit, když student pochopí, že učitel je pomocník k dosažení svých cílů a nikoliv nepřítel.

Zkušenosti z učitelské praxe

1. Univerzita Karlova – Fakulta tělesné výchovy a sportu + Přírodovědecká fakulta – obor tělesná výchova – chemie
  2. Univerzita Karlova – Pedagogická fakulta – učitelství matematiky pro 2. a 3. stupeň
  3. 15 let soukromé výuky, příprava studentů na VŠ (zejména ekonomické a lékařské)