Mgr. Halina Mochovykova

Mgr. Halina Mochovykova
Obchodní korespondence v ruštině
Ruský jazyk

Baví mě téměř všechno. Každý den je jiný a plný dojmů. Práce se středoškoláky je přínosná, kreativní, nabíjí mě energií. Mnoho žáků je velmi talentovaných, jsou to zajímavé osobnosti. Mám ve své práci celkem volnou ruku, mohu používat různé metody, je to proměnlivá a zajímavá činnost.
Uznání žáků je pro mě osobně v práci nejdůležitější a každý člověk je určitě rád, když jeho práce přináší pozitivní výsledky.

Mám zkušenosti jako učitel ruského jazyka ve Francii, České republice a na Ukrajině. V současné době spolupracuji s jazykovými školami a našimi klienty jsou společnosti jako ČEZ, a.s., ČEZ Prodej a také Česká zemědělská univerzita, kde vyučuji obchodní ruštinu. Učím také na soukromém gymnáziu Arcus na Praze 9. Jako učitel ruského jazyka v České republice pracuji od roku 2005.
Působím jako překladatelka a tlumočnice.

Veškeré reference a zpětné vazby studentů najdete na https://www.linkedin.com/in/halina-mochovykova-24223547/