Ing. Jiřina Krišlová

"Umění vést je umění komunikovat."
Ing. Alois Houdek
zakladatel školy
Ing. Jiřina Krišlová
Předměty
Ekonomická diplomacie
Ekonomika

O vyučujícím

Co vyučujícího na předmětu baví

Ekonomika se prolíná do všech sfér lidského života a vzdělání bez alespoň základních ekonomických institutů je jako bezradnost dítěte ve světě dospělých lidí. Pro pedagoga je vždy potěšitelné, když po letech potká své žáky, kteří jsou na vysokých manažerských pozicích, nebo jsou úspěšnými soukromými podnikateli.

Zkušenosti z učitelské praxe

Moje pedagogická zkušenost vychází z faktu hned na počátku nastavit pevná a přísná pravidla a trvat na jejich plnění bez kompromisů, tzn. „nulová tolerance“. Zkušenost mi říká, že hodný učitel nic nenaučí a v konečném důsledku, je žákům spíše pro smích a v pozdějším zaměstnání litují času, který ztratili v jeho předmětu bez znalostí, které by mu v praktickém životě byly ku prospěchu.

Zkušenosti z praxe v oboru vyučovaného předmětu

22 let předchozí praxe mi umožňují provázat praktické zkušenosti s teorií a ve formě mnoho příkladů přiblížit studentům problematiku ekonomických předmětů. 2 roky pod vedením rakouského managementu, 14 let v zahraničním bankovním sektoru – holandský a americký management, 6 let soukromého podnikání v terciální sféře.