Bc. Jakub Janik

Bc. Jakub Janik
Zeměpis
Dějepis

Zaujetí většiny studentů o pochopení souvislostí mezinárodního dění. Mezinárodní vztahy totižneovlivňuje pouze politika, ale také historický vývoj, a i když si to už spousta lidí nepřipouští, tak stáleještě přírodní podmínky. Jinak také samotná činnost vyučování, to že můžu své vědomosti předatdalším, kteří je snad v budoucnu využijí.
A ještě jednu věc bych zmínit, tedy to, že díky studentům a jejich zvídavým a občas i zákeřnýmotázkám si neustále rozšiřuji vědomosti.

Vrátil jsem se především na svou bývalou školu. Jinak jsem se zaměřoval na organizaci projektůneformálního vzdělávání v neziskových organizacích.

Dlouhodobě jsem organizoval vzdělávací projekty zaměřené na mezinárodní vztahy a evropskouintegraci. Na vysoké škole jsem studoval a dokončuji studium historie se zaměřením na mezinárodnívztahy.