Lucie Karvanová

Aktuální zaměstnání
HR Trainee v BNP Paribas

O absolventovi

Byla pro tebe škola něčím výjimečná?

Škola pro mě byla velice výjimečná zejména přátelským a vstřícným prostředím. Naprosto skvělá pro mě byla školní praxe, která je opravdu hodnotná a studenti se na ní mohou hodně naučit.

Co tě škola naučila?

Nejvíce mě naučila komunikovat s ostatními a správně argumentovat. Řešit diplomaticky mezilidské konflikty. Naučila jsem se pracovat v týmu. Samozřejmě jsem získala velmi potřebné znalosti z běžné výuky.

Můžeš o tom říci více?

Díky bohaté školní praxi jsem se naučila stát si za svými názory a umět si je obhájit. Vzhledem k různým typům spolužáků a kantorů jsem se naučila vycházet s ostatními lidmi na pozitivní rovině. Velmi důležité pro mě je umění spolupráce na projektech a dokázat se s ostatními členy domluvit. Díky škole jsem se vydala na studium humanitního oboru, protože jsem se naučila základy filozofie, mezinárodních vztahů, psychologie, rétoriky apod.

Našel jsi po dokončení školy uplatnění?

Začala jsem po škole pracovat na oddělení HR v bance.