Projekty

"Umění vést je umění komunikovat."
Ing. Alois Houdek
zakladatel školy

Konference

Přečíst více

Podporované operační programy

Přečíst více

Benefiční koncert pro Nové Háro

Přijďte s námi strávit příjemný den plný dobrého jídla a pití a navíc také skvělé hudby. V rámci akce vystoupí řevnická kapela Blackout. Startujeme 17. 9. 2023 v 10:00 hodin. Těšíme se na Vaší účast.

Přečíst více

Otázky našich studentů pro Václava Moravce

S PhDr. Václavem Moravcem jsme zažili úžasnou přednášku o jeho práci a přípravě pořadu Otázky Václava Moravce a natočili jsme s ním také rozhovor ve školním mediálním studiu, kde odpovídal na naše otázky pro Václava Moravce :-)

Přečíst více
Simulace v terénu (2022)

Simulace v terénu (2022)

Odbornou praxi letošních prváků jsme zakončili v přírodě. Vydali jsme se do CHKO Křivoklátsko, kde žáci absolvovali příjemnou 15km trasu (😊).

Přečíst více

Erasmus+ 2016-2018

Zažili jsme mezinárodní projekt na téma „Volunteering As A Benefit Entrepreneurship “. Objevili jsme své soft skills, zdokonalili jsme se v angličtině a navíc jsme získali mnoho mezinárodních přátel.

Přečíst více

Erasmus+ 2018-2020

Zažili jsme mezinárodní projekt na téma „Efektivní komunikace“. Rozvíjeli jsme své kvality, objevili nové dovednosti a zdokonalovali je. Navíc jsme získali přátele ze všech účastnických zemí.

Přečíst více

Po stopách českých králů

Vydej se s námi na místa, kde zanechali stopu čeští králové. Poznáš města, která založili, kde žili, historii těchto míst a přivezeš si spoustu zážitků z krásných výletů...

Přečíst více

Charitativní projekty

Pomáhej s námi! Podílíme se na projektech Dobrý Anděl, UNICEF, Adopce na dálku, Srdíčkový den...

Přečíst více

Dobrý Anděl

Přečíst více