U nás zažiješ dva typy odborné praxe

Ve firmách a institucích

• 1 – 3 týdny v 1. – 3. ročníku dle vzdělávacího programu
  • Získáš přehled o fungování firem a institucí, seznámíš se s dokumenty, zúčastníš se jednání, načerpáš praktické dovednosti a uplatníš znalosti ze školy.
  • Žáci si praxe velice cení, je to velký přínos pro praktickou stránku studia.
  • Praxi budeš vykonávat ve firmách a institucích dle tvého vlastního zájmu a studovaného programu.
  • Škola spolupracuje s PR agenturami a Ministerstvem spravedlnosti ČR, což se ti k praxi může hodit.
  • Naši žáci jsou firmami a institucemi pravidelně pozitivně hodnoceni pro své komunikační a jazykové schopnosti, úroveň vystupování a samostatnost.
  • Studenti praxi nejčastěji konají v advokátních kancelářích, na soudech, PR agenturách, na úřadech městských částí a obecních úřadech, státních institucích i v soukromých firmách.

Praxe v rámci výuky

• Průběžně budeš získávat praktické znalosti pomocí projektů v rámci studijních programů – na více informací o jednotlivých projektech se můžeš podívat v záložce Projekty