PhDr. David Horváth Ph.D.

PhDr. David Horváth Ph.D.
Zeměpis
Anglický jazyk

Na předmětech mě baví možnost vzájemné komunikace, tj. žák – učitel, učitel – žák i konfrontace názorů jako součást klíčových kompetencí studentů. Zároveň mě baví, že studenti si umí samostatně nastudovat reálie zemí (a to nejen anglofonních), ty následně odprezentovat a také „zabojovat“ s citacemi použité literatury ve svých prezentacích. Do výuky se snažím zavést mezioborovost a kladu důraz na informační a mediální gramotnost, která je na středních školách často opomíjena.

Základní – střední – vysoké školství, privátní sféra

Průběžně od roku 1998, souvisle 13 let. Obohacují mě zahraniční konference o vzdělávání a také mně hodně dalo studium na Hackney Community College v Londýně, které mi dovolilo být součástí odlišného školského systému než našeho českého.