Mgr. Barbora Tomášková

Mgr. Barbora Tomášková
Mediální komunikace

Na předmětu Mediální komunikace mě baví především zájem studentů a interakce s nimi. Ráda vytvářím kreativní prostředí, ve kterém se nebojí chybovat a diskutovat.

Tohle bude hodně stručný odstavec. Žádné. O to je to pro mě výzva, která mě zatím velmi baví.

Začínala jsem jako zprávařka v regionálním Rádiu Blaník. Zázrakem a náhodou jsem se dostala do České televize, kde jsem chvíli pracovala v redakci ČT24 odkud jsem přešla do týmu Událostí, komentářů. Do Televize Seznam jsem jsem se dostala asi po třech letech praxe. Spoluvytvářela jsem pořad Slavní, který jsem po mateřské dovolené také moderovala. Ve spolupráci se Seznamem pokračuji i nyní – v rádiu Expres FM od 13 – 18 každou hodinu vytvářím a prezentuji hlavní zpravodajskou relaci.