Již přes 30 let poskytujeme vzdělání v rámci střední odborné školy a všeobecného gymnázia.

Náš přístup je založený na jedinečných vzdělávacích programech, moderních metodách výuky, mezinárodním rozhledu, rozšířené výuce jazyků, unikátních studentských projektech a úzkém sepjetí teorie s praxí. To vše v příjemné rodinné atmosféře a s individuálním přístupem k žákům.

Důležité milníky v historii naší školy

• 1991 – založena Škola managementu a služeb Praha, jedna z prvních soukromých škol v ČR
  • 1998 – zavedeny obory vyššího odborného studia a osmileté gymnázium
  • 1999 – změna názvu školy – Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, VOŠ, SOŠ, Gymnázium, s.r.o.
  • 2002 – vzniká Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů, o.p.s.
  • 2008 – dochází k osamostatnění gymnázia
  • 2014 – změna názvu na Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Střední odborná škola, s.r.o.
  • 2021 – změna názvu na Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Střední odborná škola, Gymnázium, s.r.o.