Kontakty

Zavolejte nám
+420 241 482 427
Napište nám
info@smvvpraha.cz
Adresa
Michelská 12
140 00 Praha 4
25133241

Externí učitelé

Jméno Telefon Email Konzultační hodiny
Mgr. Dagmar Bartáčková 296 330 623 bartackova@smvvpraha.cz
Mgr. Bc. Ivana Buňková 296 330 623 bunkova@smvvpraha.cz
Mgr. Lenka Cartiová 296 330 623 cartiova@smvvpraha.cz
Mgr. Martin Čermák 296 330 623 cermak@smvvpraha.cz
Mgr. Kateřina Černíková 296 330 623 cernikova@smvvpraha.cz
Mgr. Martina Fischerová 296 330 623 fischerova@smvvpraha.cz
Mgr. Kateřina Hájková, MPA 296 330 623 hajkova@smvvpraha.cz
PhDr. David Horváth 296 330 623 horvath@smvvpraha.cz
Ben Hope 296 330 623 hope@smvvpraha.cz
Ing. Ivana Joštová 296 330 623 jostova@smvvpraha.cz
Ing. Haseeb Khan, CSc. 296 330 623 khan@smvvpraha.cz
Mgr. Iveta Klímová 296 330 623 klimova@smvvpraha.cz
Mgr. et Mgr. Jiří Kohoutek PhD. 296 330 623 kohoutek@smvvpraha.cz
Ing. Květoslava Kořínková CSc. 296 330 623 korinkova@smvvpraha.cz
Santiago Lopez 296 330 623 lopez@smvvpraha.cz
Mgr. Karel Markvart 296 330 623 markvart@smvvpraha.cz
Ing. Naděžda Mertlová 296 330 623 mertlova@smvvpraha.cz
Mgr. Marie Mikolášová 296 330 623 mikolasova@smvvpraha.cz
Bc. Dušan Ondráček 296 330 617 ondracek@smvvpraha.cz
Mgr. Táňa Pavlová 296 330 623 pavlova@smvvpraha.cz
Mgr. Hana Přikrylová 296 330 623 prikrylova@smvvpraha.cz
PhDr. Jan Slavíček, Ph.D. 296 330 623 slavicek@smvvpraha.cz
JUDr. Ivana Slavíková 296 330 623 slavikova@smvvpraha.cz
Mgr. Gabriella Steinwald 296 330 623 steinwald@smvvpraha.cz
Ing. Martin Šilha 296 330 623 silha@smvvpraha.cz
Mgr. Lenka Špačková 296 330 623 spackova@smvvpraha.cz
Mgr. Alžběta Valtová 296 330 623 valtova@smvvpraha.cz
PhDr. Mgr. Zuzana Vránová 296 330 623 vranova@smvvpraha.cz
Mgr. et Bc. Radim Žiška 296 330 623 ziska@smvvpraha.cz

Další pracovníci školy

Jméno Funkce Telefon Email
Mgr. Hana Přikrylová lektorka kurzu českého jazyka pro cizince 296 330 623 prikrylova@smvvpraha.cz
Ganna Perederko interkulturní pracovnice 241 482 427 perederko@smvvpraha.cz
Bc. Dušan Ondráček lektor odborné praxe 296 330 617 ondracek@smvvpraha.cz
Jakub Janík lektor odborné praxe 241 482 427 janik@smvvpraha.cz
Jakub Bejček odborník z praxe 241 482 427 bejcek@smvvpraha.cz
Ing. Jarmila Hanouzková odborník z praxe 241 482 427 hanouzkova@smvvpraha.cz
Mgr. Tereza Sató koordinátorka projektu ERASMUS+ 296 330 615 sato@smvvpraha.cz